שאלות ותשובות

איך עובד השירות של kVisi?
נכנסים לאפליקציה ובוחרים טווח זמנים שמתאימה ללוח הזמנים שלכם, עבור איסוף והחזרה. אנשי השירות שלנו יגיעו אליכם עם כיסוי חולצות ועם שק כביסי, שאתם מקבלים מאיתנו לשימוש חוזר, ויאספו את הבגדים. מכאן והלאה אנחנו נעדכן אתכם בתהליך ורק לאחר שנחזיר אליכם את הבגדים לאחר תום השירות, נחייב את אמצעי התשלום שהכנסתם באפליקציה. ללא כתובת מדויקת וללא אמצעי תשלום באפליקציה לא יתאפשר ביצוע הזמנה.
איך יודעים מהו סכום החשבון ואיך משלמים?
את המחירון שלנו ניתן למצוא במסך בתפריט האפליקציה או באתר ב-מחירון. לאחר שאיש השירות שלנו אסף את הבגדים והכניס את ההזמנה, אפשר לראות את הסכום הכולל לחיוב. לאחר תום השירות יחויב אמצעי התשלום שהכנסתם באפליקציה.
מדוע לא ניתן לבצע הזמנה ללא כתובת מדויקת וללא כרטיס אשראי מעודכן?
על מנת לספק לכם שירות אנחנו חייבים כתובת מדויקת וכרטיס אשראי בתוקף על מנת לחייב את חשבונכם. לצערנו ללא פריטים אלה לא נוכל לספק שירות.
האם kVisi יכולה להשאיר את הבגדים מחוץ לדלת או בשולחן הקבלה?
kVisi מאפשרת איסוף והחזרה לשולחן הקבלה (אם קיים) או מחוץ לדלת הכניסה לדירה, אך לא תוכל לקחת אחריות על הבגדים שלכם. לכן, תתבקשו לציין זאת בפירוש ועם הוראות מדויקות באזור ההנחיות המיוחדות באפליקציה בעת ביצוע ההזמנה.
האם kVisi תומכת בשפה האנגלית באפליקציה?
kVisi מאפשרת שימוש בשפה האנגלית. על מנת לשנות את הגדרות השפה, בבקשה היכנסו לתפריט לאחר הורדת האפליקציה ובחרו באופציית ה Change Language.
מהו איזור הכיסוי של kVisi?
kVisi מכסה כרגע את איזור תל אביב, רמת גן, וגבעתיים, הרצליה, רעננה, פתח תקווה וקריית אונו. בקרוב נרחיב את איזור הכיסוי. תוכלו להוריד את האפליקציה ואם הכתובת שלכם לא נכללת באזור הכיסוי, נודיע לכם בעת הכנסת הכתובת ונשלח לכם הודעה ברגע שהכתובת שלכם תכנס לאזור הכיסוי. אפשר גם למצוא באתר שלנו את מפת הכיסוי
איך kVisi מחשבת את משקל הכביסה?
מטרתנו ב kVisi היא לתת את השירות הטוב ביותר לקהל לקוחותינו, השירות של kVisi ייחודי בכך ש kVisi מתחייבת לכבס את הכביסה במכונה נפרדת לכל לקוח וללא ערבוב של כביסה עם לקוחות אחרים. לאחר שקילת הכביסה במתחם, תועבר הכביסה לאחת מבין שני סוגי המכונות הקיימות, מכונה המכילה עד שבעה ק"ג בעלות של 93₪ או מכונה המכילה עד עשרה ק"ג בעלות של 130₪ וזאת על פי משקל הכביסה שנמדד.
האם יש מינימום להזמנה ודמי משלוח?
בכל הזמנה שהיא דרך האתר או האפליקציה ישנם דמי משלוח סמליים (עבור האיסוף וההחזרה יחדיו) של 30 ש״ח. הזמנת המינימום בכביסי היא 99 ש״ח להזמנה, במידה והזמנתכם תהיה מתחת לסכום זה חשבונכם יחוייב בהפרש. כל החיובים כגון דמי משלוח יתקיימו מעל סכום זה.
דילוג לתוכן