איך מגהצים?

איך מגהצים?

אם זו הפעם הראשונה שבה נדרשתם לגהץ בגד לפני פגישה חשובה או סתם כדי לא להיראות כאילו זרקתם את הבגדים מאתמול על הרצפה… תגלו שהגיהוץ אינו כה מסובך כפי שאולי חשבתם. החוק הראשון הוא שכדאי לגהץ את הבגדים מיד לאחר שהם יוצאים מהכביסה כשהם עוד לחים. אם יש לכם חולצה שכבר התייבשה, אתם יכולים להשפריץ עליה קצת מים עם שפריצר ולגלגל אותה בשקית כדי שתספוג לחות. החום בו עליכם לכוון את המגהץ אמור להיות רשום על תווית הבגד והוא משתנה על פי סוג הבד. החלק העגול של הקרש, אותו אתם מניחים מולכם, צריך להיות לכיוון היד החזקה שלכם. חשוב: בכל שלב של הגיהוץ עליכם לדאוג כי הבד יהיה מתוח ללא קפלים.

איך לגהץ חולצות מכופתרות?

החלק הראשון של החולצה אותו מגהצים הוא החלק האחורי של הצווארון.

בשלב הבא הניחו את החולצה כאשר הצווארון עומד והכתפייה על החלק המעוגל של הקרש. כעת גהצו את הכתפייה עד לאמצע הגב ומאחורי הצווארון, עשו זאת שוב עם הכתפייה השנייה.

אח"כ מגהצים כל כפת אחד (דש) מן החלק הפנימי. את השרוול מגהצים משני הצדדים .לאחר מכן עושים זאת שוב עם הכפת והשרוול השניים.

מלבישים את החולצה על הצד העגול כאשר החלק התחתון שלה פונה כלפי מטה. כעת כל מה שנשאר לעשות זה לגהץ את החלקים הקדמיים מלמטה ועד למעלה, כאשר הכפתורים פתוחים ומבלי לפספס שום חלק (כולל בין הכפתורים).

אם יש קמט עקשני שלא מתיישר, השפריצו עליו קצת מים ונסו שוב.

 

איך לגהץ מכנסיים?

כאשר מגהצים מכנסיים, יש להתחיל מהכיסים הפנימיים.

בשלב הבא מקפלים את המכנסיים לשניים, מכנס על גבי מכנס. חשוב לוודא שהתפר התחתון של מכנס אחד יהיה מעל התפר התחתון של המכנס השני. מקפלים מכנס אחד שלב אחרי שלב עד למעלה, ומגהצים את המכנס השני כאשר התפר האמצעי מיושר. הופכים את המכנסיים כפי שהם ומגהצים מהצד השני. חוזרים על התהליך עם המכנס השני.

בשלב האחרון משחילים את אזור הרוכסן והמותניים על הצד המעוגל של הקרש ומגהצים מכל הצדדים, כולל הכיסים החיצוניים. (מסובבים את הבגד כשהוא מושחל).

 

איך לארוז בגדים מגוהצים?

מאוד קל לשים בגדים מגוהצים על קולב, אבל לא תמיד יש לנו מספיק קולבים בארון ולפעמיים אנחנו צריכים להעביר את הבגדים המגוהצים למקום אחר… הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקחת מזוודה או ארגז ולשים חתיכת קרטון בתוך המכנסיים או החולצה המגוהצים. את הבגדים שמים בתחתית ולאחר מכן את שאר הדברים שרוצים לשים במזוודה.

אם אתם רוצים להיות אפילו יותר משוכללים, ישנם תיקים מיוחדים שכבר מגיעים עם קרטונים ולאחר ששמים בהם את כל הבגדים, אפשר להניח אותם בצורה קומפקטית בתוך המזוודה ללא חשש.

ברגע שהבגדים מגיעים ליעדם, תולים אותם על קולב כמה שיותר מהר כדי לא לשכוח אותם במזוודה ולגרום להם בטעות להתקמט…

 

במקום לעבוד קשה – תורידו את אפליקציית kVisi

כפי שאתם רואים גיהוץ זה לא משהו שעושים ברגע ודורש לא מעט זמן וגם מיומנות, עם אפליקציית כביסי אתם יכולים להנות מכל העולמות מבלי להתאמץ בכלל, עם כביסי תהנו מכביסה נקייה עם ריח טוב ומגוהצת מבלי להשקיע זמן או אנרגיה.

וכדי להקהל עליכם עוד יותר יש לנו שירות של איסוף והחזרת הכביסה מהבית ובחזרה בזמן שאתם תבחרו, השירות ניתן ללא תשלום נוסף והכל בלחיצת כפתור אצלם בפלאפון.

אפליקציית kVisi – משלוחי כביסה וניקוי יבש בתל אביב.

דילוג לתוכן