כיבוס ביתי vs כיבוס תעשייתי

כיבוס ביתי vs כיבוס תעשייתי

כיבוס ביתי או כיבוס תעשייתי? מה עדיף? – kVisi

כיבוס ביתי vs כיבוס תעשייתי

כל מה שחשוב לדעת על שירותי כביסה מקצועיים לעומת כיבוס ביתי

מתעניינים ב שירותי מכבסה בתל אביב , או בעיר המגורים שלכם, אבל לא בטוחים האם כדאי לכם לעבור לשירותי כיבוס מקצועיים? הלו"ז שלכם עמוס עד מעל הראש, ואין לכם זמן לערוך כביסה, וכך אתם מוצאים את עצמכם ללא בגדים נקיים? כך או כך, תשמחו לשמוע שבמאמר הנוכחי נבצע השוואה בין כיבוס ביתי לכיבוס תעשייתי, וזאת על מנת שתוכלו ללמוד מהם ההבדלים בין השניים, ומה עדיף ויותר מתאים עבורכם. בנוסף, נרצה כמובן להבין למי כדאי לפנות במקרה הצורך.

השוואת כיבוס ביתי לשירותי מכבסה

אז מהם למעשה ההבדלים העיקריים בין שירותי מכבסה מקצועיים לבין עשיית הכביסה בבית לגמרי בעצמכם? להלן סקירה של 3 ההבדלים העיקריים:

1. זמן

כיבוס ביתי גוזל מכם המון זמן, שכן אתם אלו שצריכים לבצע את הכביסה. צריך למיין את הבגדים, להכניסם למכונת הכביסה, לשים במכונה את נוזל הכביסה ו\או אבקת הכביסה, ולהפעיל את המכונה. ולאחר מכן יש לתלות את הכביסה או להכניס אותה למייבש. ואחרי זה כמובן צריך לקפל את הבגדים ולהכניסם לתוך הארון, או לתלות אותם על מתלים ייעודיים.
לעומת זאת, כשבוחרים בכיבוס תעשייתי – אתם לא צריכים להשקיע זמן על ביצוע הכביסה. ואם אתם בוחרים באפליקציית kvisi, שהיא אפליקציית הכביסה החדשנית שלנו, שנחשבת כיום למובילה בתחום זה, אז אתם לא צריכים לעשות כלום, חוץ מאשר להזמין את השירות באפליקציה, ולהשאיר את הבגדים מחוץ לדלת של הבית (או של המשרד).

2. איכות

יתרון נוסף של שימוש ב אפליקציית כביסה , על פני כיבוס ביתי, הוא העובדה ששירותי כיבוס מקצועיים של מכבסה הם איכותיים יותר מאשר הכיבוס הביתי. הבגדים יוצאים נקיים יותר וריחניים יותר, ולרוב ניתן להסיר גם כתמים עקשניים במיוחד – שפעמים רבות אין סיכוי להסיר אותם לבד בבית.
בנוסף, כשאנחנו מכבסים בעצמנו, לא תמיד אנחנו יודעים על כמה מעלות בדיוק לכוון את מכונת הכביסה, או על איזה מצב כביסה להפעיל את המכונה. לעומת זאת, בשירותי מכבסה בתל אביב או בכל עיר אחרת, הפעלת מכונת הכביסה מתבצעת על ידי אנשים שמיומנים לכך, ושיודעים בדיוק כיצד נכון לכבס כל פריט לבוש, וילון או מפת שולחן.

3. כסף

כשאתם מכבסים לבד בבית, ההוצאה היחידה שלכם על כך היא בדרך כלל על החשמל והמים, שצורכת מכונת הכביסה. וכשבוחרים לכבס את הבגדים באמצעות היעזרות בשירותיה של מכבסה בתל אביב, או בכל מקום אחר, אז יש לשלם על השירות, אך זה לא מגדיל את חשבון החשמל או המים שלכם. כלומר, כל אחת מהאפשרויות עולה לנו כסף. השאלה, האם עדיף לשלם על חשמל ומים, ולהתאמץ ולהשקיע זמן על ביצוע הכביסה בעצמנו, או שאולי עדיף לנו לשלם על שירותי כביסה מקצועיים, ולקבל שירותי כיבוס ברמה הגבוהה ביותר, מבלי שנצטרך בכלל לצאת מהבית? אנחנו מעדיפים את האפשרות השנייה. ומה איתכם?

לסיכום, כפי שניתן לראות, ההיעזרות בשירותי כביסה מקצועיים היא ללא ספק עדיפה על כיבוס ביתי. וזאת שכן הכיבוס יוצא איכותי יותר, וכך ניתן להסיר גם כתמים עקשניים בקלות. ובנוסף, הבגדים שעוברים כביסה חוזרים אלינו ריחניים ונעימים יותר, וזאת מבלי שאיכות הבד תיהרס בעקבות כיבוס לא מתאים, כמו כיבוס במעלות שלא מתאימות לבדים שכובסו.

שירותי כביסה מקצועיים – רק עם kvisi

לא אוהבים לכבס, ושונאים את הימים בהם אתם כבר פשוט חייבים להפעיל את מכונת הכביסה, כי לא נשארו לכם מספיק בגדים נקיים? החלטתם שאתם מעוניינים להיעזר בשירותיה של מכבסה בתל אביב או אולי באזור רמת גן-גבעתיים? אם ככה, הגיע הזמן שגם אתם תכירו את kvisi. אצלנו תמצאו את השירות הכי איכותי, מקצועי ומהיר, ואת האפליקציה והתנאים הכי מתקדמים בתחום זה בישראל. אנו מציעים לכם שירותי כביסה מקצועיים עד דלת הבית, במחירים הנוחים והמשתלמים ביותר בארץ.

כל מה שעליכם לעשות כדי להנות משירותי כביסה מקצועיים עד דלת הבית, הוא להוריד את האפליקציה, להזין את פרטי המשתמש שלכם, ולהזמין את השירות שמתאים לכם. תוכלו לבחור את השעה בה תירצו שהשליח יאסוף את הפריטים מחוץ לדלת הבית, ותוכלו לבחור גם את השעה בה תירצו שהשליח יחזיר את הפריטים, נקיים ולאחר כביסה. וכל זאת בכמה קליקים בודדים באפליקציה, ותוך דקות ספורות, ומינימום השקעה של זמן ומאמץ מהצד שלכם. והכי חשוב – מבלי שתצטרכו לכבס בעצמכם, ואפילו מבלי שתצטרכו להגיע למכבסה פיזית.

אז… למה אתם מחכים? הורידו את האפליקציה, והתקדמו לחיים נוחים יותר – בלי דאגות בנוגע לבגדים מוכתמים, קיפול כביסה או גיהוץ הבגדים.

דילוג לתוכן